Sklep z prezentami dla dzieci
Główna nagroda w IX edycji konkursu
Bezpieczne gry dla dzieci

Gry edukacyjne jako nagroda dla ucznia? Dlaczego nie?

Współczesne nagrody szkolne dla uczniów powinny mieć nie tylko wymiar edukacyjny, ale i rozrywkowy.

Idealna nagroda dla ucznia to multimedialne gry logiczne, które bawiąc, rozwijają jego umysł.

Gry logiczne – prezent ćwiczący pamięć, koncentrację, szybkie czytanie

Gry logiczne jako nagrody szkolne dla uczniów
– podpowiadamy Ci, jak celnie trafić w zainteresowania uczniów.

Koniec roku szkolnego to wielka radość każdego ucznia. To również czas na nagrody szkolne dla uczniów.

Nauczycielu idź z duchem czasu i zaskocz swoich uczniów!

Postaw na edukacyjne programy multimedialne, gry logiczne i ćwiczenia umysłowe. Takie nagrody szkolne dla uczniów łączą ciekawą formę spędzania czasu i rozwój intelektualny.

Spraw uczniom radość i wybierz takie nagrody, które podczas wakacji dostarczą rozrywki i są zgodne z zainteresowaniami współczesnych uczniów.

Nagrody szkolne dla uczniów nie muszą już być wyłącznie lekturą! Za tę samą cenę daj uczniowi atrakcyjną i nowoczesną nagrodę.

Gry edukacyjne to prawdziwy hit podczas rozdania świadectw.

Sprawdź SPECJALNĄ OFERTĘ RABATOWĄ
dla placówek edukacyjnych >>>
Gry logiczne to nowoczesne narody szkolne

Rys. Współczesne dzieci uwielbiają komputery i świat multimediów.


Nagroda dla ucznia, która gwarantuje wakacyjny relaks, świetną zabawę i zapewnia rozwój umysłu

Wręczane na apelu nagrody szkolne dla uczniów zwiastują wakacje. Obecnie jedną z najpopularniejszych form spędzania wolnego czasu jest zabawa przy komputerze. Warto wykorzystać ten fakt i podsunąć im takie gry, które sprawiają radość i jednocześnie umiejętnie przemycają wartości edukacyjne.

Te gry logiczne to inteligentna rozrywka dla mózgu! Polecamy serię łamigłówek umysłowych Gry Świata: Perfekcyjne SUDOKU, Niezwykłe KAKURO, Prawdziwy MAHJONG. Każda z gier to:

  • setki plansz i wariantów łamigłówek o różnych poziomach trudności,
  • wyświetlanie odpowiedzi,
  • podświetlanie źle wpisanych cyfr,
  • podpowiadanie kolejnych ruchów.

Programy z serii Gry Świata to inteligentna rozrywka, która rozwinie i utrzyma wysoką sprawność umysłu!

Pragniesz, by uczniowie jeszcze bardziej mogli się intelektualnie rozwijać? Polecamy Akademię Umysłu®: PAMIĘĆ, KONCENTRACJA i SZYBKIE CZYTANIE. Dzięki tym ćwiczeniom masz gwarancję:

  • funkcje umysłowe utrzymane będą w najwyższej formie – pogłębianie pamięci, ćwiczenia na koncentrację i zapamiętywanie,
  • bezpieczeństwa – gry nie zawierają elementów przemocy,
  • radości i satysfakcji płynącej z osiągania lepszych wyników i pokonywania własnych słabości.

Akademia Umysłu® to wiele różnorodnych ćwiczeń, aż 10 poziomów trudności oraz możliwość wprowadzania indywidualnych ustawień.


Kliknij w wybrany obrazek z danej części programu, aby zobaczyć przykładowe ćwiczenia
Pamiętajmy! Komputer to już stałe wyposażenie pokoju każdego ucznia i źródło niesłabnącej rozrywki.

Komputerowe gry edukacyjne świetnie wykorzystują te atuty,
dzięki czemu stają się bardziej rozrywką niż nauką.

Wręczając uczniom na nagrodę programy z serii Gry Świata lub Akademia Umysłu® zyskujesz gwarancję, iż nie tylko sprawiasz radość, ale także inwestujesz w dalszą edukację uczniajego łatwiejszy powrót do szkoły.

Nauczycielu, by kontynuować z uczniami trening pamięci i koncentracji uwagi , proponujemy Ci multimedialne pakiety edukacyjne z serii Akademia Umysłu® EDU: www.akademia-umyslu.edu.pl . Możesz je z sukcesem wykorzystywać na zajęciach szkolnych lub pozalekcyjnych w Twojej szkole.

Kolejną okazją do wykorzystania gier logicznych w formie prezentu dla ucznia czy wychowanka mogą być także konkursy organizowane w szkołach i placówkach edukacyjnych w trakcie roku szkolnego.

Sprawdź SPECJALNĄ OFERTĘ RABATOWĄ
dla placówek edukacyjnych >>>

Opinie nauczycieli:

"Jako nauczycielka doceniam też sprytne połączenie nauki z zabawą w wielu grach. Wiem, ile wymaga wysiłku, aby ukryć w zabawie funkcję edukacyjną. Tutaj fajnie ukryta jest nauka geografii Polski i ćwiczenie doskonalące pamięć w grze: Pogoda. Staś grał w tę grę posiłkując się mapą Polski. Przy okazji poznał prawie wszystkie województwa."
Z bloga: Zabawy i zabawki"Akademia Umysłu była strzałem w dziesiątkę! Program bardzo spodobała się uczniom i nadal będę z niego korzystać na zajęciach, bo efekty jego używania są przecież długofalowe. Dla mnie najważniejsze jest to, że chcą chłopcy z niego korzystać i praca przy nim sprawia im przyjemność. Dlatego program ten polecam szczególnie rodzicom uczniów wszystkich poziomów edukacji. Świetnie pomaga w przygotowaniu do wszelkiego rodzaju egzaminów."
Z bloga: Madziazwaw1Opinie ekspertów:

"Programy mogą być wykorzystywany przez dzieci z trudnościami w nauce, pomagając im przezwyciężyć braki, poprzez stymulowanie rozwoju określonych umiejętności. Będzie również skuteczną pomocą naukową dla dzieci wybitnie uzdolnionych, które mogą doskonalić wybrane zdolności poznawcze. Warto podkreślić, że dużym atutem programów jest wysoki stopień zróżnicowania poszczególnych zadań (…)"
dr Anna M. Ziółkowska – Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej WZ w Poznaniu


"Właśnie skojarzenie z zabawą, a nie nauką jest siłą tego programu. Dzieci nie tyle ćwiczą swoją pamięć, spostrzegawczość, koncentrację i myślenie przyczynowo - skutkowe, co dobrze się bawią. To, że się uczą, a nauczyć się z tego programu można sporo, jest niejako skutkiem ubocznym."
Natalia i Krzysztof Minge - psycholodzy specjalizujący się we wspomaganiu rozwoju intelektualnego najmłodszych dzieci, autorzy warsztatów dla rodziców, książek i wielu publikacji. Prowadzą Poradnię Psychologiczną HIPOKAMPUS.


"(...) To bardzo dobra pomoc dla nauczycieli, pedagogów i psychologów pracujących z dziećmi i młodzieżą, w atrakcyjnej formie podsuwa bardzo dobre i zróżnicowane ćwiczenia, stanowi nieocenioną pomoc dydaktyczną."
dr Dorota Chmielewska – Łuczak – Uniwersytet Wrocławski, Instytut Psychologii


Copyright Akademia Umysłu 2024