Sklep z prezentami dla dzieci
Gry dla dzieci i młodzieży z serii Akademia Umysłu zdobyły główną nagrodę w konkursie Świat przyjazny dziecku

Prezenty na Mikołaja – gry dla dzieci wyczekiwany prezent

Programy edukacyjne to nie tylko mądre prezenty na Mikołaja, ale także połączenie radosnej zabawy z nauką.

Akademia Umysłu – pomysłowe gry dla dziecka
Pamięć, koncentracja, szybkie czytanie – mądre gry dla dzieci i młodzieży

Przepis na udane prezenty mikołajkowe

Któż z nas nie lubi Mikołajek? To święto sprawia radość nie tylko dzieciom, ale i nam dorosłym, którzy tego szczególnego dnia stajemy się prawdziwymi Mikołajami rozdającymi wyjątkowe prezenty dla dzieci.
Akademia Umysłu® podpowiada:

  • dobór gier i zagadek jest zróżnicowany i każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie,
  • podział na poszczególne etapy o różnej trudności i system zbierania nagród jest najlepszą zachętą do spędzania czasu na takiej rozrywce.

Świętujmy – wszędzie Mikołaj prezenty rozdaje

Mikołajki można świętować wszędzie tam, gdzie sprzyja ku temu dobra atmosfera. Jesteś uczniem? Urządź Mikołajki w swojej szkole. To przecież najlepsza okazja, by zintegrować swoją klasę! To także dobry sposób na uatrakcyjnienie nauki i przerywnik od szkolnej rutyny, który nawet nauczycielowi sprawi radość. Zobaczyć – do tej pory surowego i oschłego – belfra, z uśmiechem rozpakowującego swój mikołajkowy prezent? A w środku rewelacyjne gry logiczne – bezcenne!

Równie bezcenna może okazać się satysfakcja twojej rodziny, która zostanie obdarowana tego dnia upominkami. Czy nie wspaniale jest być dostarczycielem dobrych emocji ? Patrzeć na szczere uśmiechy najbliższych, frajdę dzieci, które przez cały dzień będą się potem głowić, jak Mikołaj dostał się do ich pokoju, by zostawić im prezenty mikołajkowe. Dla takich chwil warto się postarać.

Bawmy się – Mikołajki to szczególny dzień

Mikołajki to taki trochę przedsmak Gwiazdki. Dzień, który poświęcamy idei obdarowywania, czerpiąc z tego niebywałą radość.
Upominki – zazwyczaj drobniejsze – są pierwszym sygnałem nadchodzących Świąt i związanego z nimi poczucia szczęścia. 6 grudnia powinno się więc świętować beztroską zabawą. Jeśli dzieciństwo masz za sobą, tego dnia warto jeszcze raz stać się na moment dzieckiem i po prostu cieszyć się chwilą.

Wprowadź element zaskoczenia. Ponieważ to Ty jesteś tego dnia Mikołajem, a jak wiadomo Mikołaj prezenty ukrywa, podarunki możesz schować pod poduszką, włożyć do buta lub specjalnej skarpety. Możesz też postawić na kreatywność i ukryć prezent w tajemniczym miejscu, dając obdarowywanemu jedynie wskazówkę na jego znalezienie. Gdy organizujesz Mikołajki wśród znajomych, warto pobawić się w losowanie, które zdecyduje za ciebie, komu kupić prezent. Utrzymanie tego w tajemnicy bywa trudne, ale i daje dużo radości z późniejszego zgadywania, od kogo dostaliśmy dany upominek. Żeby dodatkowo urozmaicić świętowanie, warto je celebrować nie tylko samymi prezentami. 6 grudnia to świetna okazja do spotkania w większym gronie, a nawet zorganizowania mikołajkowej imprezy.

Wspaniały pomysł na idealne prezenty na Mikołaja

Najważniejsza radość – zadbaj by prezenty mikołajkowe były trafione

W tym wszystkim najważniejsza jest radość obdarowywanego, dlatego myśląc o Mikołajkach, nie można pomijać kwestii prezentów.
Prezenty na Mikołaja zadecydują tak naprawdę o tym, jak będzie się wspominać ten dzień.

Jako Mikołaj musisz przede wszystkim postarać się o atrakcyjność upominków i dostosować je do poszczególnych gustów. Przy ciągle zmieniających się trendach – szczególnie wśród dzieci – trudno znaleźć coś, co da dłuższą radość, a nie przeminie razem z modą. Warto sięgać więc po sprawdzone rozwiązania, na które moda jest zawsze. Do takich prezentów z pewnością zaliczają się programy komputerowe i gry dla dzieci. Cyberświat fascynuje każdego!

Największą wartość mają te programy, które dostarczają coś więcej niż frajdę. Edukacyjne gry dla dzieci to gwarancja, że czas spędzony przy komputerze bawi, rozwija dziecko i wspiera edukację szkolną. Gry dla dziecka nie muszą promować przemocy i hołdować pustej rozrywce. Akademia Umysłu® Junior jest tego dowodem. Te gry dla dziecka stymulują i przyśpieszają rozwój umysłowy oraz zwiększają efektywność nauki. A to wszystko podczas wspaniałej i zajmującej zabawy.

Akademia Umysłu® to również gry logiczne, które są skierowane do starszej młodzieży i dorosłych.
Na naukę nigdy nie jest za późno, tak samo jak nigdy nie jesteśmy zbyt dorośli, by się bawić!

Warto więc łączyć przyjemne z pożytecznym i na prezenty wybierać gry edukacyjne, które:

Taka wiedza pomaga nie tylko w nauce, ale i w pracy.

Jestem jak najbardziej za. Gry bez przemocy , dostosowane do dzieci, dające mnóstwa zabawy i fajnie spędzonego czasu.
A nawet dorosły musi czasem pomyśleć :)
Z bloga: Kreatywnym Okiem

Co nam zatem pozostaje? Wybrać rodzaj gry, zapakować ją i dać w mikołajkowym prezencie wybranym osobom.
Zapewniamy – radość gwarantowana!

Ciekawych i trafionych prezentów na Mikołaja życzy

www.akademia-umyslu.pl


Copyright Akademia Umysłu 2024