Sklep z prezentami dla dzieci
Upominki świąteczne Akademii Umysłu nagrodzone w konkursie Świat przyjazny dziecku

Przepis na idealny prezent pod choinkę to programy Akademii Umysłu®

Programy edukacyjne jako bezpieczne gry dla dzieci to mądre upominki świąteczne. Wybierając rekomendowany program dla dzieci jako prezent na gwiazdkę dostarczasz dziecku wspaniałą zabawę połączoną z nauką. A dla starszych także mamy propozycje na odpowiednie prezenty świąteczne.

Atrakcyjne prezenty na Boże Narodzenie z serii Akademia Umysłu – radość, zabawa i edukacja
Idealne prezenty świąteczne dla dzieci i młodzieży

Najlepszy moment by wybrać prezenty na Boże Narodzenie

Wkrótce nadejdą Święta, a wraz z nimi coroczny dylemat – co komu kupić na prezent pod choinkę. W tym roku jednak ten problem wcale nie musi cię już dotyczyć. Bogata oferta Akademii Umysłu® pozwoli Ci znaleźć wymarzony prezent na gwiazdkę dla każdego członka rodziny. Gry logiczne, które sprawią radość oraz pasjonującą rozrywkę, jaką są ćwiczenia umysłu. Bożonarodzeniową atmosferę łatwo popsuć nietrafionym upominkiem, dlatego każdemu z nas zależy, by ułożone pod choinką prezenty świąteczne były spełnieniem marzeń dla obdarowanych. W dzisiejszych czasach trudno znaleźć coś uniwersalnego, co nie wymaga od nas znajomości panujących trendów i co nie przemija wraz z nimi.

Akademia Umysłu® zna potrzeby małych i dużych. Wie, jak sprawiać radość
bez względu na wiek, gust, preferencje czy zainteresowania.

Prezent pod choinkę dla kilkulatka – gry dla dzieci Akademia Umysłu® JUNIOR

W dobie powszechnej komputeryzacji i wychowania w otoczeniu najnowszych technologii, korzystanie z komputera staje się również umiejętnością najmłodszych. Już dziecko pięcioletnie potrafi posługiwać się komputerową myszką i czerpać radość z wirtualnej rozrywki. Dlatego z pewnością dzieci ucieszy gra komputerowa pod choinką. Najlepszym wyborem na prezent na gwiazdkę dla dzieci jest gra pozbawiona przemocy. Gra edukacyjna, która nie tylko dostarczy rozrywki, ale i zapewnia lepszy rozwój umysłowy dziecka. Taka właśnie jest Akademia Umysłu® JUNIOR. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku 5-9 lat i jej zadaniem jest wsparcie edukacji wczesnoszkolnej. Kolorowa, zachwycająca grafika, przyjemne efekty dźwiękowe, przyjazna i jasna obsługa oraz mnóstwo ciekawych zadań do rozwiązania o różnym stopniu trudności zachęcają do zabawy i nauki jednocześnie. Wykorzystanie rozrywki w celach edukacyjnych zwiększa skuteczność gry, która nie tylko poprawia koncentrację, rozwija pamięć i poszerza wiedzę, ale też i daje najmłodszym nie lada frajdę. Dlatego programy z serii Akademia Umysłu® JUNIOR to doskonała propozycja na mądry prezent dla dziecka.

Prezent na gwiazdkę dla nastolatka – rozwój umysłu zagwarantuje seria Akademia Umysłu®

Przekonanie nastolatka do nauki nie jest łatwe, dlatego warto uciec do nietypowych metod. Takimi są z pewnością programy z serii Akademia Umysłu® – Pamięć, Koncentracja, Szybkie Czytanie część 1 i część 2. Połączenie programu komputerowego z ciekawą edukacją jest skazane na sukces, dlatego te programy to idealny pomysł na prezent pod choinkę. Warto udowodnić nastolatkowi, że nauka nie musi być nudna i może przyjmować formę rozrywki. To ciekawy i niezwykle pożyteczny sposób na spędzenie czasu.

Programy rozwijają zdolności umysłowe:

  • zwiększają zdolność przyswajania informacji,
  • wspomagają kojarzenie i umiejętności analityczne,
  • rozwijają logiczne myślenie, co jest niezwykle potrzebne na każdym etapie edukacji szkolnej.

Ułatw naukę nastolatkowi i zafunduj mu najlepsze prezenty na Boże Narodzenie od Akademii Umysłu®. To inwestycja w jego przyszłość.

Akademia Umysłu Trójpak: Pamięć – Koncentracja, Szybkie czytanie – wspaniały prezent na gwiazdkę

W programach poza trzema stopniami trudności: łatwym, średnim i trudnym - możemy także skorzystać z jeszcze dwóch opcji. A jest nim Tryb nauki, w którym program sam ocenia nasze postępy i je analizuje. A następnie sam dobiera intensywność i trudność ćwiczeń, by delikatnie i jednocześnie systematycznie podnosić nam poprzeczkę. Drugą opcją jest poziom Użytkownika. Tutaj to my sami mamy wpływ na bardzo wiele czynników. Możemy każdą z gier dostosować do naszych potrzeb zarówno pod względem wizualnym jak i poziomem trudności. Niektóre opcje związane z wyglądem gry jest dostępna również w normalnym trybie ćwiczeń, jednak pełen wachlarz opcji odblokowuje nam dopiero ten tryb. To również całkiem fajna zabawa.
Z bloga: Babylandiaa


Rodzice mogą także zaproponować szkole, aby na klasowy prezent na gwiazdkę podarować uczniom Multimedialny pakiet edukacyjny z serii Akademia Umysłu® EDU
www.akademia-umysłu.edu.pl
Te doskonałe programy edukacyjne zapewnią nie tylko radość, ale także możliwość rozwoju umysłu jednocześnie wielu uczniom.

Prezent pod choinkę dla dzieci i dorosłych

Upominki świąteczne dla dorosłych – pasjonujące łamigłówki i gry logiczne

Dorośli, którzy też powinni ćwiczyć swój umysł i pogłębiać jego możliwości przez stymulację, potrzebują również rozrywki, która jest świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu i elementem relaksu. Gry logiczne ucieszą każdego dorosłego, który lubi spędzać czas przy komputerze. Gry Świata to inteligentna rozrywka oferująca godziny najlepszych gier logicznych znanych na całym świecie. Komplet zawiera gry:

  • Perfekcyjne SUDOKU,
  • Prawdziwy MAHJONG,
  • Niezwykłe KAKURO,

które są znane z dobroczynnego wpływu na szare komórki. Każdy dorosły, który skończył edukację powinien dbać o to, by jego umysł nie spoczywał na laurach, bo to on prowadzi go przez życie – umożliwia wykonywanie pracy i ułatwia codzienne obowiązki. Gry Świata to nowoczesna rozrywka, niezwykle atrakcyjna dla osób w każdym wieku. Nie wymaga biegłej obsługi komputera, gdyż łatwy interfejs pozwala czerpać radość z gier nawet tym, co z komputera korzystają sporadycznie. Podarowanie tych gier swoim bliskim to przede wszystkim dbałość o ich sprawność umysłową i dobre samopoczucie.


Copyright Akademia Umysłu 2024